+420 608 962 024

Ubytování v domku až pro 14 osob

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované chaloupce v Adršpašských skalách až pro 14 osob.

Rezervace zde přes rezervační formulář nebo na telefonu či e-mailu. Viz. Lenka Šretrová 608 962 024, lena.sretr@centrum.cz

10 pevných lůžek + 2 přistýlky + pohovka pro 2 osoby

Ubytovat se lze ve třech pokojích; jeden je čtyřlůžkový v přízemí s koupelnou (sprcha+wc) na chodbě; další je čtyřlůžkový v patře s vlastní koupelnou (sprcha + wc) a televizí a ten nejmenší je dvoulůžkový s přistýlkou a vlastní koupelnou a také televizí, k dispozici je dětská postýlka, nočník, vanička, lehátko (sprcha + wc), také v patře.

Dále je v chaloupce společná plně vybavená kuchyň (součástí je myčka, nádobí, mikrovlnka, hrnce, příbory, sporák, varná konvice, v kávovar, dvě lednice atd.) a jídelna s velkým jídelním stolem, rozkládací pohovkou, televize, dvd přehrávač, mikrověž a dětský koutek.

V objektu je k dispozici dětská židlička s příslušenstvím. Po domluvě je možné využít saunu. Kompostér a popelnice na třídění odpadu. Z jídelny je vchod rovnou na terasu, kde jsou dvě velká sezení, nový gril, vedle terasy je ohniště, dále pak pískoviště, skluzavka s houpačkami a sušák.

Celý objekt je vytápěn kachlovými kamny na pevná paliva, teplo je rozvedeno radiátory do všech místností.

Dřevo je k dispozici v dřevníku a je výhradně určeno na vytopení obytných prostor, na táborák je dřevo za poplatek, dle spotřeby. Wi-Fi nenabízím, krásné je koukat do přírody, do táborového ohně nebo v zimě do kamen.

Nabízíme celoroční ubytování a rádi vás ubytujeme i v zimě. Pro milovníky zimních sportů je v dosahu Skiareál Kamenec Teplicích na Metují (vzdálený 8 km). Tento Areál nabízí dvě denně rolbou upravované, uměle zasněžované sjezdové trati o délce 500 m, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, stejně jako pro rodiny s dětmi nebo školní výcvikové kurzy. V areálu je bezplatné parkoviště, půjčovna lyží, občerstvení, vytápěná klubovna. Lyžařská škola/instruktoři na objednávku. Dále jsou v Adršpachu dle sněhových podmínek upravované běžecké tratě, které jsou propojeny skrz celé Kladské pomezí.

Cena za ubytování zahrnuje povlečení, ručníky, utěrky, toaletní papír, mycí prostředky, poplatky obci i energie, parkování před objektem, možnost uschování kol.

stopy stopy
dvoulůžkový pokoj

s přistýlkou a vlastním sociálním zařízením
(umyvadlo, wc, sprchový kout)

stopy stopy stopy stopy

čtyřlůžkový pokoj

ke kterému náleží sociální zařízení
(umyvadlo, wc, sprchový kout)

stopy stopy stopy stopy
čtyřlůžkový pokoj

s vlastním sociálním zařízením
(umyvadlo, wc, sprchový kout)

kuchyň

s jídelnou a rozkládací pohovkou
– (2 lůžka),
TV se satelitem a s DVD přehrávačem

Nedaleko ubytování

  • několik restaurací vzdálených do 2 km (nejbližší je 600 m)
  • jízdy na koních (600 m)
  • obchod (700 m)
  • autobusová i vlaková zastávka (cca 800 m)
  • Zámek Adršpach (1 km)
  • cyklostezka (1,5 km)